Ubytování ve Francii, Poncey sur l'Ignon (Burgundsko) v rekreačním domě 'Shangri-la'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Shangri-la, Poncey sur l'Ignon

Francie, Burgundsko, Poncey sur l'Ignon

Francie, Burgundsko, Poncey sur l'Ignon
Číslo objektu: FR4480.1.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4480_1_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.376,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích, ve zvýšeném přízemí. Renovovaný v roce 2015, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, CD a stereo přehrávač. 1x malý pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení, topení dřevem. V horním patře: otevřený velký salón 72 m2, na 2 rovinách s otevřený krb, CD, stereo přehrávač, DVD a kamna na dřevo. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (120 cm, v délce 190 cm), umyvadlo. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 190 cm). Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. E-topení. Terasa 80 m2, malé zahradní sezení 40 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled do údolí, na krajinu a na město. K dispozici: pračka, žehlička, dřevo (extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. 13 vnějších schodů. El topení v ložnicích. Dřevo extra. Dva klenutím od sebe oddělené salony, jeden z nich s otevřeným krbem. Malá mraznička.
Informace o domě (rezidenci)
Poncey sur L'Ignon: Stylový rodinný dům 'Shangri-la', z 17. století, renovovaný v roce 2015, obklopen loukami a poli. V obci, 50 m od centra, samostatně stojící poloha, 150 m od řeky, v zeleni. Společné: přírodní pozemek 1 ha, zahrada 40 m2 (není oplocena), louka k odpočinku 400 m2. Terasa (80 m2), zahradní nábytek. Donáška pečiva. Cesta se schodištěm (6 schodů) k domu. Parkovací místo na pozemku, veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 3 km, supermarket 8 km, restaurace 8 km, pekárna 3 km, autobusová zastávka 2 km. Atrakce v blízkosti: Ste Seine l'Abbaye 9 km, Dijon 35 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Pojízdnáprodejna s potravinami přijíždí několikrát týdně.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Poncey sur l'Ignon:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice s 100 obyvatel, 35 km severo-západně od Dijon, 9 km severo-západně od Ste Seine l'Abbaye. Krytý bazén, 9 km.
informace pro letní ubytování
Bazén 9 km. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Pozoruhodnosti v obci: Manoir Huard a kostel St Barthélemy ze 17. století. Překrásné výlety do hor a lesů v okolí.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:45
Mapa stránek ...