Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Maison du Chateau' - Francie (Burgundsko), Etang sur Arroux. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Pěkné a starožitné zařízení: otevřený velký obývací pokoj/jídelna 61 m2 s otevřený krb, TV a kamna na dřevo. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC, WC zvlášť. Topení (extra). V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), umyvadlo. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x velký pokoj se Šatna nízká výška dveřního rámu 180 cm s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Maison du Chateau, Etang sur Arroux

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4505_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Pěkné a starožitné zařízení: otevřený velký obývací pokoj/jídelna 61 m2 s otevřený krb, TV a kamna na dřevo. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC, WC zvlášť. Topení (extra). V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), umyvadlo. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x velký pokoj se Šatna nízká výška dveřního rámu 180 cm s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo, WC zvlášť a koupelna/sprcha. Sprcha, koupelna/sprcha/WC. Velká zahrada 100 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (6x). Nádherný výhled do údolí. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 auta). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. TV jen FR. Tento zámek je vkusně zrekonstruovaný a spojuje v sobě tradice a modernost. Vytápění a dřevo se hradí na místě.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 07:29
Mapa stránek ...