Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Du Lac' - Francie (Burgundsko), Beaune. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a elektrická kamna. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. E-topení, klimatizace. 2x balkon 15 m2. Zahradní nábytek, lehátka (1x). Pěkný výhled na jezero a na město. K dispozici: pračka. Parkování (2 auta). ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Du Lac, Beaune

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4476_101_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a elektrická kamna. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. E-topení, klimatizace. 2x balkon 15 m2. Zahradní nábytek, lehátka (1x). Pěkný výhled na jezero a na město. K dispozici: pračka. Parkování (2 auta). Vhodné pro rodiny. Do domu vede několik schodků. Lednice s odděleným mrazákem. Malá televize.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 07:48
Mapa stránek ...