Ubytování ve Francii, Beaune (Burgundsko) v rekreačním domě 'Du Lac'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Du Lac, Beaune
★★

Francie, Burgundsko, Beaune

Francie, Burgundsko, Beaune
Číslo objektu: FR4476.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4476_101_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.356,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a elektrická kamna. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. E-topení, klimatizace. 2x balkon 15 m2. Zahradní nábytek, lehátka (1x). Pěkný výhled na jezero a na město. K dispozici: pračka. Parkování (2 auta). Vhodné pro rodiny. Do domu vede několik schodků. Lednice s odděleným mrazákem. Malá televize.
Informace o domě (rezidenci)
Pro sdílené užívání: 3,7 ha jezera, 30 m od domu. Majitel bydlí v jednom z domů ze skupiny domů k rekreaci, 150 m mimo. Historický rodinný dům 'Du Lac', rok výstavby 1900, renovovaný v roce 2006. Na kraji obce, 500 m od centra Beaune, v obytné čtvrti, 20 m od jezera, ve slepé ulici. Společné: pozemek 4'000 m2, zahrada (není oplocena) s trávníkem a stromy. V domě: odkládací místnost na kola, klimatizace. Parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, supermarket 800 m, restaurace 1 km, autobusová zastávka 150 m, nádraží 'Beaune' 1 km, krytý bazén 2 km, 20 m. Golfové hřiště 3 km, škola plachtění 5 km. Atrakce v blízkosti: Les caves de Bourgogne, Beaune côté plage 5 km, Lac de Montagny 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Beaune:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 225 m n.m.
Známé město s 23'000 obyvatel, 30 km od Chalon-sur-Saône, 35 km od Dijon, 48 km od Autun. Veškeré služby v místě. Muzeum, kino, pamětihodnosti. Pozoruhodný klášterní kostel Notre-Dame. Známé hlavní město Burgundska je obec 'Grands Crus' (Beaune, Pommard, Corton-Charlemange, Nottrachet), požívá jako svědek tradice a Savoir-Faire vinařů mezinárodní uznání.
informace pro letní ubytování
Bazén. Tenis, squash, golfové hřiště 4 km. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Jezero, pronájem člunů. Let horkovzdušným balonem, letadlem nebo helikoptérou. Quad, ULM (Ultra lehké motory).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 03:51
Mapa stránek ...