Ubytování ve Francii, Arthonnay (Burgundsko) v rekreačním domě 'Les Glycines'. Toto ubytování je pro 9 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les Glycines, Arthonnay
★★

Francie, Burgundsko, Arthonnay

Francie, Burgundsko, Arthonnay
Číslo objektu: FR4520.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4520_100_1/
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.661,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
7-pokojový dům 270 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: salón. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), otevřený krb. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. E-topení, topení dřevem. Ve spodním patře: koupelna/WC. V horním patře: průchozí pokoj s 2x lůžko (110 cm). Průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj, bez okna s 1x lůžko (90 cm). Galerie s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Sprcha/WC. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Majitel bydlí ve vzdálenosti 200 m, ale respektuje soukromí hostů.
Informace o domě (rezidenci)
Selský dům 'Les Glycines', renovovaný v roce 2004. Osada, v centru obce. Společné: zahrada, bazén (12 x 5 m, hloubka 100 - 170 cm, 01.07.-30.08.) s alarmem. K dispozici pouze pro Vás: dvůr. Obchod 18 km, supermarket 18 km, bar 18 km. Jízdárna 13 km. Atrakce v blízkosti: Vignoble de Chablis 40 km, Château de Guedelon 120 km, Parc d'attractions Nigloland 60 km, Château d'Ancy Le Franc 10 km, Château de Tanlay 10 km, Centre équestre ? Lagesse 15 km. Známá jezera v okolí: Lac de la For?t d'Orient 45 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Arthonnay:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vesnice s 170 obyvatel, v pěkném prostředí, 61 km od Auxerre, 42 km jiho-východně od Troyes, 230 km od Paris.
informace pro letní ubytování
Rajtování. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 16:05
Mapa stránek ...