Ubytování ve Francii, Trévou (Bretaň-sever) v apartmánu 'Les terrasses de trestel'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les terrasses de trestel, Trévou
★★

Francie, Bretaň-sever, Trévou

Francie, Bretaň-sever, Trévou
Číslo objektu: FR2866.151.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2866_151_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 6.465,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 22 m2. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x místo ke spaní a TV możno pronajmout (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Výhled na moře. Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Útulná rezidence 'Les terrasses de trestel'. 25 domy v rezidenci. V obci 600 m od centra Trestel, mimo obec, 5 km od centra Trevou Tréguignec, 50 m od moře, 50 m plaz, nutno přejít silnici, přímý přístup na pláž. Společné: udržovaná zahrada (není oplocena) s trávníkem, bazén vyhřívaný, chráněný, oplocený (12 x 6 m, hloubka 80 - 180 cm, 15.06.-15.09.). Ping-pong, Boccia (Pétanque), terasa. V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN], sauna (extra), fitness, stolní fotbal, odkládací místnost na kola, pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě (01.09.-01.06.). Parkovací místo (omezený počet míst) u domu. Obchod 500 m, supermarket 5 km, restaurace 100 m, písečná pláž 'Trestel:Pavillon Bleu d'Europe' 50 m, park 'Cosmoplis' 20 km. Škola surfingu 50 m, škola plachtění 5 km, tenis 600 m, minigolf 20 m, jízdárna 5 km. Atrakce v blízkosti: Paimpol 30 km, Ploumanach 25 km, Treguier 12 km, Ile de Bréhat. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (extra). Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Trévou:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Leží na severu Bretaně letovisko, 15 km severně od Lannion, 15 km západně od Tréguier, 12 km od Perros-Guirec. Skalnaté a rozeklané pobřeží nabízí početnou a různorodou krajinu.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, mírný sklon dolů. Oblázková pláž, mírný sklon dolů. Zátoka ke koupání, mírný sklon dolů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 22:08
Mapa stránek ...