Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Terrasses de Trestel' - Francie (Bretaň-sever), Trévou. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 34 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x místo ke spaní a TV możno pronajmout. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Nika s 2x místo ke spaní. Malá terasa 12 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. Parkování (1 Auto). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Terrasses de Trestel, Trévou

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2866_150_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 34 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x místo ke spaní a TV możno pronajmout. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Nika s 2x místo ke spaní. Malá terasa 12 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. Parkování (1 Auto). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.11.2018 06:13
Mapa stránek ...