Ubytování ve Francii, Tréguier (Bretaň-sever) v rekreačním domě 'Chantal'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Chantal, Tréguier

Francie, Bretaň-sever, Tréguier

Francie, Bretaň-sever, Tréguier
Číslo objektu: FR2822.7.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2822_7_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.891,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích. Stylové zařízení: salón s TV (plochá obrazovka). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/WC. V horním patře: zkosen 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Parketové podlahy. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Informace o domě (rezidenci)
Calmez 10 km od Tréguier: Stará chalupa 'Chantal'. Mimo obec, 5 km od moře, 5 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek s trávníkem 800 m2. Zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Garáž. Potraviny 5 km, restaurace 5 km, písečná pláž 'de Trestel' 5 km. Tenis 5 km. Atrakce v blízkosti: Perros Guirec 14 km, Paimpol 22 km, Lannion 15 km, Ploumanach 26 km. Odstavná plocha pro 1 vůz. Dům hraničí se sousední budovou.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Tréguier:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Na severu Bretaně v úzké zátoce na kopcovitém svahu při ústí 0eky, kterou formují toky Jaudy a Guindy. Staré město s 2'900 obyvatel 6 km od moře, 14 km od Paimpol, 20 km od Lannion, 8 km západně od Camlez. Pozoruhodnost: jedna z nejkrásnějších katedrál Bretaně.
informace pro letní ubytování
Sportovní přístav. Tenis.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 02:55
Mapa stránek ...