Ubytování ve Francii, Saint Quay (Bretaň-sever) v apartmánu 'La Cordeli?re'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu La Cordeli?re, Saint Quay
★★

Francie, Bretaň-sever, Saint Quay

Francie, Bretaň-sever, Saint Quay
Číslo objektu: FR2841.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2841_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.498,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 56 m2 v 3. patře. Pěkné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 180 cm v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 180 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 37 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře a na přistav. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Parkování č. 18. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Schodek na terasu kolem bytu. Topení: extra od 01. 11. - 30. 04., dle spotřeby k placení na místě. Odstavná plocha pro surfovací prkna a kola ve společném sklepě rezidence.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'La Cordeli?re', 4-podlažní. V centru obce St Quay, v srdci města, 70 m od moře, 70 m plaz, nutno přejít silnici, u golfového hřiště. V domě: výtah. Veřejné parkoviště. Obchod, potraviny 150 m, supermarket 1 km, restaurace 100 m, písečná pláž 70 m, park 'ZOOPARC de Tregomeur' 11 km. Sportovní přístav 70 m, golfové hřiště 10 km, škola plachtění 2 km. Atrakce v blízkosti: Cote de Val André 55 km, Erquy 65 km. Turistické oblasti GR34, Cote du Goelo.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Quay:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 30 km severo-západně od Saint-Brieuc. Diskotéka, kasino, kino.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Škola plachtění. Tenis. Minigolf.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 20:09
Mapa stránek ...