Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Maison Charme' - Francie (Bretaň-sever), Saint Méloir des Ondes. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 78 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Prostorné a světlé, moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), CD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Velká, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení, podlahové topení. Velká zahrada 650 m2. Zahradní nábytek. Pěk ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Maison Charme, Saint Méloir des Ondes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3529_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 78 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Prostorné a světlé, moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), CD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Velká, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení, podlahové topení. Velká zahrada 650 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nevhodné pro malé děti. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2018 11:30
Mapa stránek ...