Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Saint Michel' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 28 m2 v 2. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Malá kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Malý balkon 3 m2. Balkónový nábytek. Parkování č. 96. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Saint Michel, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_660_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 28 m2 v 2. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Malá kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Malý balkon 3 m2. Balkónový nábytek. Parkování č. 96. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.2.2018 11:14
Mapa stránek ...