Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Clos Bastille' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 6 (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Clos Bastille, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_625_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 6 (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:44
Mapa stránek ...