Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Mariana' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 27 m2 v 1. patře. Renovovaný v roce 2014, účelné zařízení: zkosený obývací pokoj/jídelna s posuvnými dveřmi s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Malý kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Malý balkon 4 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 28.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Mariana, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_610_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 27 m2 v 1. patře. Renovovaný v roce 2014, účelné zařízení: zkosený obývací pokoj/jídelna s posuvnými dveřmi s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Malý kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Malý balkon 4 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 28.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:49
Mapa stránek ...