Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Boujaron' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 52 m2, v přízemí. Účelné zařízení: obývací pokoj s 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Balkon 6 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Boujaron, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_580_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 52 m2, v přízemí. Účelné zařízení: obývací pokoj s 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Balkon 6 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 10:22
Mapa stránek ...