Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Lecolbert' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dvouposchoďový apartmán 45 m2, ve zvýšeném přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 160 cm v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Malá kuchyně (2 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Parketové podlahy. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [ ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Lecolbert, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_555_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dvouposchoďový apartmán 45 m2, ve zvýšeném přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 160 cm v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Malá kuchyně (2 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Parketové podlahy. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nevhodné pro děti do 6 let. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.7.2018 09:44
Mapa stránek ...