Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Terrasses' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 57 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Topení. Balkon, východní orientace a západní orientace. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Terrasses, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_550_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 57 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Topení. Balkon, východní orientace a západní orientace. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 07:47
Mapa stránek ...