Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Rose des Vents' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 55 m2, v přízemí, jižní orientace. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna. Průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC a TV (plochá obrazovka). Kabina, bez okna s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Topení. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Rose des Vents, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_503_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 55 m2, v přízemí, jižní orientace. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna. Průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC a TV (plochá obrazovka). Kabina, bez okna s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Topení. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:47
Mapa stránek ...