Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Hebert' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 67 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 2x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Topení. Balkon. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Hebert, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_502_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 67 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 2x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Topení. Balkon. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 04:29
Mapa stránek ...