Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Maison Chateaubriand' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 150 m2. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s verandou, posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 190 cm), sprcha/WC a TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso et Senseo) extra). Vstup na zahradu, na terasu. V horním patře: 1x pokoj s 1x ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Maison Chateaubriand, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_500_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 150 m2. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s verandou, posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 190 cm), sprcha/WC a TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso et Senseo) extra). Vstup na zahradu, na terasu. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Galerie zkosený s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Sprcha/WC. Plynové topení. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:12
Mapa stránek ...