Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Clémenceau' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 51 m2 v 4. patře. Objekt vhodný pro 3 dospělý. Světlé, úplně renovovaný v roce 2014, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka (120 cm, v délce 190 cm), kabelová TV (plochá obrazovka). 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), sprcha. Malá, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. WC zvlášť. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). P ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Clémenceau, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_412_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 51 m2 v 4. patře. Objekt vhodný pro 3 dospělý. Světlé, úplně renovovaný v roce 2014, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka (120 cm, v délce 190 cm), kabelová TV (plochá obrazovka). 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), sprcha. Malá, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. WC zvlášť. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nevhodné pro malé děti. Nekuřácký byt. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.9.2018 20:26
Mapa stránek ...