Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ker Solidor' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Ker Solidor', 2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře, jihozápadní orientace. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Světlé, renovovaný v roce 2016, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Malá kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Parketové podlahy. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: žehlička. ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ker Solidor, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_407_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Ker Solidor', 2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře, jihozápadní orientace. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Světlé, renovovaný v roce 2016, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Malá kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Parketové podlahy. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 18:30
Mapa stránek ...