Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Allées du Port' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 32 m2 v 5. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Světlé, komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač, DVD a elektrické rolety. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Sprcha/WC. Malý balkon 4 m2, jižní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: ne ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Allées du Port, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_355_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 32 m2 v 5. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Světlé, komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač, DVD a elektrické rolety. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Sprcha/WC. Malý balkon 4 m2, jižní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Tento apartmán je výhradně pro 2 dospělé osoby. Není vhodný pro děti nebo miminka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 23:29
Mapa stránek ...