Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Terrasse du Rocher' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 v 3. patře. Světlé, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Terrasse du Rocher, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_349_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 3. patře. Světlé, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 09:16
Mapa stránek ...