Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Passerelle' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 63 m2 v 4. patře, jižní orientace. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, raclette gril) s bar. Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 26. Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Passerelle, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_345_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 63 m2 v 4. patře, jižní orientace. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, raclette gril) s bar. Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 26. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 06:08
Mapa stránek ...