Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Résidence Nautica' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 65 m2, v přízemí. Renovovaný v roce 2015, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm), elektrické rolety. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), elektrické rolety. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Malá terasa 9 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, dětská post ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Résidence Nautica, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_330_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2, v přízemí. Renovovaný v roce 2015, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm), elektrické rolety. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), elektrické rolety. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Malá terasa 9 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. 62. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 10:20
Mapa stránek ...