Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Du Guesclin' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt v přízemí. Velmi pěkné a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka). Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. E-topení. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Park ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Du Guesclin, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_290_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt v přízemí. Velmi pěkné a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka). Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. E-topení. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 15:34
Mapa stránek ...