Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Loft Annadréas' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový Loft 75 m2 na 2 podlažích v 5. patře. Prostorné, úplně renovovaný v roce 2016, komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). K dispozici: pračka, žehlička, vyso ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Loft Annadréas, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_214_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový Loft 75 m2 na 2 podlažích v 5. patře. Prostorné, úplně renovovaný v roce 2016, komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 01:03
Mapa stránek ...