Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Beauchesne' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 65 m2 v 4. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Světlé, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sedací vana/WC. Plynové topení. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Beauchesne, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_212_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2 v 4. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Světlé, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sedací vana/WC. Plynové topení. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 00:11
Mapa stránek ...