Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Cerfs' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj, bez okna s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (trouba, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Pozor prosím: bez parkovišté. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Bez výtahu. WIFI not possible.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Cerfs, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_208_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj, bez okna s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (trouba, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Pozor prosím: bez parkovišté. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Bez výtahu. WIFI not possible.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 23:53
Mapa stránek ...