Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Porte St Louis' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice). 4-pokojový dvouposchoďový apartmán 72 m2 v 5. patře, jižní orientace. Zkosený, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), sprcha/WC. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). V horním patře: otevřená malá galerie s 1x lůžko (90 cm). Průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Malý průchozí pokoj s 1x lůžko (90 cm), sprcha/WC. 1x dětský pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 130 cm). Pěkný výhled na moře a ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Porte St Louis, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_207_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje
(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dvouposchoďový apartmán 72 m2 v 5. patře, jižní orientace. Zkosený, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), sprcha/WC. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). V horním patře: otevřená malá galerie s 1x lůžko (90 cm). Průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Malý průchozí pokoj s 1x lůžko (90 cm), sprcha/WC. 1x dětský pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 130 cm). Pěkný výhled na moře a na přistav. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka. Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.10.2018 19:12
Mapa stránek ...