Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Maupertuis' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 6. patře. Světlé, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), umyvadlo a sprcha. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Maupertuis, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_202_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 6. patře. Světlé, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), umyvadlo a sprcha. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:45
Mapa stránek ...