Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Maupertuis' - Francie (Bretaň-sever), Saint Malo. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 34 m2 v 5. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Světlé, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Maupertuis, Saint Malo

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2735_202_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 34 m2 v 5. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Světlé, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.7.2018 05:14
Mapa stránek ...