Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Roudour' - Francie (Bretaň-sever), Plougrescant. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 95 m2 na 2 podlažích. Jídelna s 1x lůžko (110 cm), TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sedací vana/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. Terasa 44 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let. Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Sprchový kout s WC/umyvadlem/bidetem v horním podlaží. Zvenku dosažitelná prádelna. Ústřední topeni.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Roudour, Plougrescant

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2882_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 95 m2 na 2 podlažích. Jídelna s 1x lůžko (110 cm), TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sedací vana/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. Terasa 44 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let. Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Sprchový kout s WC/umyvadlem/bidetem v horním podlaží. Zvenku dosažitelná prádelna. Ústřední topeni.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 10:24
Mapa stránek ...