Ubytování ve Francii, Plougrescant (Bretaň-sever) v rekreačním domě 'Le Roudour'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Roudour, Plougrescant
★★

Francie, Bretaň-sever, Plougrescant

Francie, Bretaň-sever, Plougrescant
Číslo objektu: FR2882.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2882_100_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.901,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 95 m2 na 2 podlažích. Jídelna s 1x lůžko (110 cm), TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sedací vana/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. Terasa 44 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let. Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Sprchový kout s WC/umyvadlem/bidetem v horním podlaží. Zvenku dosažitelná prádelna. Ústřední topeni.
Informace o domě (rezidenci)
Starý rodinný dům 'Le Roudour'. Osada, mimo obec, 1 km od centra Plougrescant, 400 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada s trávníkem 350 m2. V domě: ústřední topení. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 1 km, restaurace 2 km, písečná pláž 400 m. Sportovní přístav 3 km. Atrakce v blízkosti: Penvenan 8 km, Paimpol 21 km, Perros Guirec 23 km, Ploumanach 35 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (v ceně).
Rezervace
Ubytování ve Francii, Plougrescant:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Skalnaté, rozeklané pobřeží nabízí početné různorodé části krajiny. Letovisko, 45 km od Guingamp, 7 km severně od Tréguier.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Zátoka ke koupání.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.11.2018 06:12
Mapa stránek ...