Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Kermagen' - Francie (Bretaň-sever), Pleubian. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 70 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 22 m2 s otevřený krb a TV (plochá obrazovka). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha, bidet, WC zvlášť. E-topení. Zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled do dálky na moře. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Parkování, garáž. Vhodné pro rodiny. Maximálně 2 domácí zvířata ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Kermagen, Pleubian

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2861_151_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 70 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 22 m2 s otevřený krb a TV (plochá obrazovka). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha, bidet, WC zvlášť. E-topení. Zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled do dálky na moře. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Parkování, garáž. Vhodné pro rodiny. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.11.2018 06:08
Mapa stránek ...