Ubytování ve Francii, Lézardrieux (Bretaň-sever) v apartmánu 'Gîte de la Chapelle'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Gîte de la Chapelle, Lézardrieux
★★★

Francie, Bretaň-sever, Lézardrieux

Francie, Bretaň-sever, Lézardrieux
Číslo objektu: FR2823.20.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2823_20_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.061,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov 'Gîte de la Chapelle' dům pro 6 osob, 88 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj s TV-satelit, DVD a otevřený krb. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, lednicí a mraznička.Koupelna, sprcha a oddělené WC.Zahradní sezení 374 m2, zahradní nábytek, 2 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička.
Informace o domě (rezidenci)
Starý, velký, komfortní rodinný dům 'Gîte de la Chapelle', rok výstavby 1900 z 20. století, renovovaný v roce 2014, obklopen stromy.Zařízení domu: topení dřevem, ústřední topení, pračka (k dispozici pouze pro Vás), sušička (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto, cesta, 2.Poloha: na kraji obce, mimo obec la chapelle, klidná, slunná poloha v zeleni, na okraji lesa. Výhled z domu do zahrady.Okolí domu: zahrada (k dispozici pouze pro Vás, 374 m2, oplocený), dětské hřiště (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás), ohniště (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 2 km, restaurace 1 km, kamenitá pláž 10 km, písečná pláž 10 km. Upozornění, v okolí se nachází: hlavní silnice v 600 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Lézardrieux:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Leží na sveru Bretaně v malém přístavu na břehu řeky Trieux. Malé město s 2'200 obyvatel, 6 km západně od Paimpol, 10 km východně od Tréguier, 15 km severně od Pontrieux.
informace pro letní ubytování
Pláž, 6 km od obce.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 19:49
Mapa stránek ...