Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Gîte de la Plage' - Francie (Bretaň-sever), Lézardrieux. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojov 'Gîte de la Plage' dům pro 5 osob, 51 m2, komfortní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x postel a 1x dvoulůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, gril a jídelní stůl.Sprcha a oddělené WC.Terasa 10 m2, zahradní sezení 150 m2, zahradní nábytek.Další zařízení: vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Gîte de la Plage, Lézardrieux

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2823_19_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov 'Gîte de la Plage' dům pro 5 osob, 51 m2, komfortní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x postel a 1x dvoulůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, gril a jídelní stůl.Sprcha a oddělené WC.Terasa 10 m2, zahradní sezení 150 m2, zahradní nábytek.Další zařízení: vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:51
Mapa stránek ...