Ubytování ve Francii, Lézardrieux (Bretaň-sever) v apartmánu 'Gîte de la Plage'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Gîte de la Plage, Lézardrieux
★★

Francie, Bretaň-sever, Lézardrieux

Francie, Bretaň-sever, Lézardrieux
Číslo objektu: FR2823.19.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2823_19_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.103,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov 'Gîte de la Plage' dům pro 5 osob, 51 m2, komfortní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x postel a 1x dvoulůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, gril a jídelní stůl.Sprcha a oddělené WC.Terasa 10 m2, zahradní sezení 150 m2, zahradní nábytek.Další zařízení: vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, útulný řadový dům 'Gîte de la Plage', rok výstavby 1900 z 20. století, renovovaný v roce 2016.Pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto, cesta, 2.Poloha: na kraji obce obce Lézardrieux, centrální poloha v obytné čtvrti, u moře, na pláži. Výhled z domu do zahrady.Okolí domu: zahrada (ke spoluužívání, 150 m2, oplocený), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 400 m, potraviny 400 m, supermarket 400 m, restaurace 450 m, písečná pláž 400 m, tenis 400 m, autobusová zastávka 100 m. Upozornění, v okolí se nachází: hlavní silnice v 100 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Lézardrieux:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Leží na sveru Bretaně v malém přístavu na břehu řeky Trieux. Malé město s 2'200 obyvatel, 6 km západně od Paimpol, 10 km východně od Tréguier, 15 km severně od Pontrieux.
informace pro letní ubytování
Pláž, 6 km od obce.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 02:45
Mapa stránek ...