Ubytování ve Francii, Lézardrieux (Bretaň-sever) v rekreačním domě 'Gîte des Gardiens de Phare'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Gîte des Gardiens de Phare, Lézardrieux
★★★

Francie, Bretaň-sever, Lézardrieux

Francie, Bretaň-sever, Lézardrieux
Číslo objektu: FR2823.18.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2823_18_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.010,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov 'Gîte des Gardiens de Phare' dům (samostatný), pro 6 osob, 100 m2 na 2 podlažích, moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV, rádio, stereo přehrávač, CD, jídelní stůl a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, gril, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička.Koupelna/WC, sprcha a oddělené WC.Terasa 15 m2, zahradní sezení 150 m2, zahradní nábytek, 4 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička.
Informace o domě (rezidenci)
Velký, moderní rodinný dům 'Gîte des Gardiens de Phare', rok výstavby 1960, renovovaný v roce 2013, obklopen stromy.Zařízení domu: herní místnost, ústřední topení, pračka (k dispozici pouze pro Vás), sušička (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo, garáž. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto, cesta se schodištěm, 10 schodů.Poloha: v centru, na kraji obce, klidná poloha v zeleni, u potoka. Výhled z domu do zahrady.Okolí domu: zahrada (k dispozici pouze pro Vás, 241 m2, oplocený), dětské hřiště (k dispozici pouze pro Vás), ping-pong (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 800 m, potraviny 800 m, supermarket 700 m, restaurace 800 m, krytý bazén 6 km, koupaliště 6 km, písečná pláž 400 m, tenis 600 m, tenisová hala 15 km, jízdárna 6 km, autobusová zastávka 200 m, Metro 7 km. Upozornění, v okolí se nachází: hlavní silnice v 500 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Lézardrieux:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Leží na sveru Bretaně v malém přístavu na břehu řeky Trieux. Malé město s 2'200 obyvatel, 6 km západně od Paimpol, 10 km východně od Tréguier, 15 km severně od Pontrieux.
informace pro letní ubytování
Pláž, 6 km od obce.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:44
Mapa stránek ...