Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'L'Argoat' - Francie (Bretaň-sever), Lanvollon. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 140 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj s TV (plochá obrazovka). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). WC zvlášť. E-topení. Terasa 12 m2, krytá, zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě L'Argoat, Lanvollon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2810_1_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 140 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj s TV (plochá obrazovka). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). WC zvlášť. E-topení. Terasa 12 m2, krytá, zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.1.2018 06:10
Mapa stránek ...