Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Poul Ar Born' - Francie (Bretaň-sever), Lannion. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 65 m2 na 2 podlažích. Velmi jednoduché a starožitné zařízení: jídelna 33 m2 s TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (120 cm). Sprcha/WC. E-topení. Zahrada. Zahradní nábytek, gril. Výhled na krajinu. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. El. topení. Pokoj s franc ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Poul Ar Born, Lannion

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2869_104_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2 na 2 podlažích. Velmi jednoduché a starožitné zařízení: jídelna 33 m2 s TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (120 cm). Sprcha/WC. E-topení. Zahrada. Zahradní nábytek, gril. Výhled na krajinu. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. El. topení. Pokoj s francouzským lůžkem s celoplošným kobercem.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 23:54
Mapa stránek ...