Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'MatMa' - Francie (Bretaň-sever), Lannion. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 98 m2 na 2 podlažích. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), CD, DVD a kamna na dřevo. Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s bar. WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x zkosený dětský pokoj s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm). Koupelna/sprcha/WC. E-topení, topení dřevem, boiler (300 l). Terasa ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě MatMa, Lannion

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2869_101_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 98 m2 na 2 podlažích. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), CD, DVD a kamna na dřevo. Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s bar. WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x zkosený dětský pokoj s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm). Koupelna/sprcha/WC. E-topení, topení dřevem, boiler (300 l). Terasa 50 m2, zahrada, altán. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Vhodné pro rodiny.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.5.2018 01:31
Mapa stránek ...