Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Agapanthes' - Francie (Bretaň-sever), Languenan. Jedná se o ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 150 m2 na 2 podlažích. Velký obývací pokoj/jídelna 25 m2 s otevřený krb, TV, stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na zahradu, na terasu. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x dětský pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm). Galerie s 2x lůžko (90 cm). Koupelna/sprcha, WC zvlášť s rohovou van ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Agapanthes, Languenan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2801_102_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 150 m2 na 2 podlažích. Velký obývací pokoj/jídelna 25 m2 s otevřený krb, TV, stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na zahradu, na terasu. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x dětský pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm). Galerie s 2x lůžko (90 cm). Koupelna/sprcha, WC zvlášť s rohovou vanou. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 21:40
Mapa stránek ...