Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Maison du Golf' - Francie (Bretaň-sever), Dol de Bretagne. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 60 m2. Světlé, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Sprcha. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). WC zvlášť. Pozor prosím: nekuřácký dům.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Maison du Golf, Dol de Bretagne

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2753_205_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 60 m2. Světlé, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Sprcha. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). WC zvlášť. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 02:36
Mapa stránek ...