Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Saudrais' - Francie (Bretaň-sever), Dinard. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 80 m2, ve zvýšeném přízemí. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. Ve spodním patře: sedací vana. V horním patře: 1x dětský pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Sprcha/WC. K dispozici: pračka, žehlička. Inter ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Saudrais, Dinard

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2736_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 80 m2, ve zvýšeném přízemí. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. Ve spodním patře: sedací vana. V horním patře: 1x dětský pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Sprcha/WC. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2018 15:13
Mapa stránek ...