Ubytování ve Francii, Dinard (Bretaň-sever) v rekreačním domě 'La Saudrais'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Saudrais, Dinard
★★

Francie, Bretaň-sever, Dinard

Francie, Bretaň-sever, Dinard
Číslo objektu: FR2736.300.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2736_300_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.932,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 80 m2, ve zvýšeném přízemí. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. Ve spodním patře: sedací vana. V horním patře: 1x dětský pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Sprcha/WC. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'La Saudrais'. Ve čtvrti La Saudrais, 1.5 km od moře, 1.5 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: velká, udržovaná zahrada (oplocená) s trávníkem. Zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku. Potraviny, supermarket, pekárna 500 m, autobusová zastávka 100 m, písečná pláž 'Le Prieuré', park 'Port Breton' 1.2 km, potápěčské centrum 9.3 km, krytý bazén 2.7 km, termální bazén 'Thalassa Dinard' 3 km. Golfové hřiště 8.4 km, škola surfingu 2.2 km, škola plachtění 2.2 km, tenis 1.2 km, minigolf 1.8 km, jízdárna 1.2 km. Atrakce v blízkosti: West Bowling 2.6 km, Le Grand Aquarium de Saint Malo 7.7 km, Saint Malo 9.2 km, Dinan 25 km, Cancale 21.5 km, Le Mont Saint Michel 55 km. Turistické oblasti Voie Verte 150 m. 13 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Dinard:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Dinard leží v ústí řeky Rance letovisko, 11 km od Saint Malo, 22 km severně od Dinan. Veškeré služby v místě. Kasino. Důležité památky: 'Pointe du Moulinet', 'Plage de l'Ecluse', 'Promenade du Clair de Lune', okružní vyjížďky lodí po řece Rance.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 19:40
Mapa stránek ...