Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Orchidée' - Francie (Bretaň-sever), Dinard. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 62 m2 v 2. patře, jihozápadní orientace. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Parketové podlahy. Malý balkon 8 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký by ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Orchidée, Dinard

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2736_160_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 62 m2 v 2. patře, jihozápadní orientace. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Parketové podlahy. Malý balkon 8 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:54
Mapa stránek ...