Ubytování ve Francii, Dinard (Bretaň-sever) v apartmánu 'Orchidée'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Orchidée, Dinard
★★

Francie, Bretaň-sever, Dinard

Francie, Bretaň-sever, Dinard
Číslo objektu: FR2736.160.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2736_160_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.603,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 62 m2 v 2. patře, jihozápadní orientace. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Parketové podlahy. Malý balkon 8 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Orchidée', 3-podlažní, rok výstavby 2005. 2 km od centra Dinard, klidná poloha v obytné čtvrti, 1 km od moře, 1 km plaz. Obchod 500 m, autobusová zastávka 200 m, písečná pláž 'le Prieuré' 1 km, park 'Port Breton' 1 km, termální bazén 'Les Thermes Marins' 10 km. Sportovní přístav 15 km, golfové hřiště (18 jamek) 7 km, tenis, jízdárna 400 m. Atrakce v blízkosti: Saint Malo Intra Muros 9 km, Saint Lunaire et Saint Briac 2 km, Dinan et Cancale 23 km, Le Grand Aquarium de Saint Malo 7 km, zoo de la Bourbansais 30 km. Pozor prosím: 10 km. Letiště v blízkosti 4 km od domu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Dinard:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Dinard leží v ústí řeky Rance letovisko, 11 km od Saint Malo, 22 km severně od Dinan. Veškeré služby v místě. Kasino. Důležité památky: 'Pointe du Moulinet', 'Plage de l'Ecluse', 'Promenade du Clair de Lune', okružní vyjížďky lodí po řece Rance.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 09:44
Mapa stránek ...