Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Grand Large' - Francie (Bretaň-sever), Dinard. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt v 3. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Světlé, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV a elektrické rolety. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře a na přistav. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 21. Pozor prosím: nekuřácký byt. ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Grand Large, Dinard

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2736_155_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt v 3. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Světlé, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV a elektrické rolety. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře a na přistav. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 21. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 06:48
Mapa stránek ...