Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Terrasses d'Emeraude' - Francie (Bretaň-sever), Dinard. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 55 m2 v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 3 děti. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x vysunovací lůžko (1 os.). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. Topení. Balkon, jihovýchodní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Terrasses d'Emeraude, Dinard

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2736_153_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 55 m2 v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 3 děti. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x vysunovací lůžko (1 os.). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. Topení. Balkon, jihovýchodní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2018 16:00
Mapa stránek ...